Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. alergolog, internista 4 lata temu

    Bardzo dobry alergolog i pediatra, maksymalnie wykorzystujący w swojej praktyce nowoczesną wiedzę i doświadczenie. Zwraca uwagę wzorowy kontakt z pacjentem i jego rodziną, cierpliwość oraz empatia.

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • Bieżące konferencje PTA , kursy i szkolenia

Ukończone uczelnie

UJ CM  Kraków
Collegium Medicum Uniwersytetu JagiellońskiegoRok ukończenia: 1977

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobra diagnostka, cierpliwa lekarka, skutecznie rozpoznaje i leczy. Pzyjmuje w NZOZ Aurum, ul. Nowogrodzka 84/86 w Warszawie, www:/nzoz-aurum.pl; t...

zobacz profil

rzeczowa, z dużą wiedzą, cierpliwa dla pacjenta, szukająca rozwiązań

zobacz profil

Dobry lekarz rodzinny. Wszechstronna, angażuje się w diagnostykę i leczenie pacjentów osobiście.

zobacz profil