Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1979

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.

zobacz profil

rzetelnie bada i rehabilituje chorych

zobacz profil

Bardzo dobry ginekolog. Jedyny w fachowej diagnostyce prenatalnej.

zobacz profil