Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1979

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

SKUTECZNY DIAGNOSTA I SPRAWNY OPERATOR, ETYCZNY LEKARZ

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.

zobacz profil

Świetny kardiolog i internista o wielkiej wiedzy i troskliwości dla Pacjentów

zobacz profil