Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2003

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Swietny lekarz, olbrzymia wiedza i doswiadczenie. Z poswieceniem pomaga pacjentom.

zobacz profil

Wzór do naśladowania!! Dziękuje za wspolna prace i nauke oraz nowe podejscie do interpretacji ciekawych przypadkow klinicznych w neurologii.

zobacz profil

Z całEgo serca POLECAM!!!

zobacz profil