Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2003

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Gentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.

zobacz profil

Dobry lekarz rodzinny. Wszechstronna, angażuje się w diagnostykę i leczenie pacjentów osobiście.

zobacz profil

bardzo dobry lekarz

zobacz profil