
zobacz profilBardzo dobry specjalista.Polecam!
zobacz profilBardzo dobry psychiatra i psychoterapeuta. Empatyczny z szeroką wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjenta.
zobacz profilPani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.