
zobacz profilBardzo dobry, dokładny, sumienny, empatyczny lekarz!;-))))
zobacz profilŚwietny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com
zobacz profilPolecam panią doktor ,gdyż jest doświadczonym alergologiem i bardo miłą osobą