Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, kardiolog 11 lata temu

    Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. Solidny lekarz. Wszechstronnie wykształcony internista.

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 1989

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo profesjonalna, ogromna kultura osobista

zobacz profil

Bardzo dobry doktor

zobacz profil

Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek.Po po dwudziestu latach trwania choroby,podczas 2-tygodniowej obserwacji szpitalnej rozpoznała jako pierw...

zobacz profil