Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, kardiolog 11 lata temu

    Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. Solidny lekarz. Wszechstronnie wykształcony internista.

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 1989

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny fachowiec, współpacujący w zakresie pacjentów od 0-12 lat oraz godny zaufania kolega,

zobacz profil

Wspaniały człowiek i lekarz.

zobacz profil

Bardzo kompetentny, lekarza, fachowe, rzeczowe porady, dobre leczenie oraz wspaniała opieka po leczeniu. Niezwykła empatia.

zobacz profil