Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. Solidny lekarz. Wszechstronnie wykształcony internista.

zobacz profilŚwietny fachowiec, współpacujący w zakresie pacjentów od 0-12 lat oraz godny zaufania kolega,
zobacz profilWspaniały człowiek i lekarz.
zobacz profilBardzo kompetentny, lekarza, fachowe, rzeczowe porady, dobre leczenie oraz wspaniała opieka po leczeniu. Niezwykła empatia.