Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. Solidny lekarz. Wszechstronnie wykształcony internista.

zobacz profilmiła, kompetentna, życzliwa, świetny specjalista
zobacz profilPani doktor perfekcyjnie dobrała leki i uporała się z długoletnim nadciśnieniem u mojej mamy:)
zobacz profilPolecam.