Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, kardiolog 11 lata temu

    Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. Solidny lekarz. Wszechstronnie wykształcony internista.

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 1989

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

miła, kompetentna, życzliwa, świetny specjalista

zobacz profil

Pani doktor perfekcyjnie dobrała leki i uporała się z długoletnim nadciśnieniem u mojej mamy:)

zobacz profil