Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, kardiolog 11 lata temu

    Bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. Solidny lekarz. Wszechstronnie wykształcony internista.

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 1989

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Chyba wszystko wie,ale zycie uczy pokory.

zobacz profil

super kardiolog, polecam i sam kiedyś skorzystam

zobacz profil

wielkie doświadczenie, a wiedza na bieżąco . .

zobacz profil