Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 2009

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog i dużej klasy człowiek. Kompetentna i rzetelna.

zobacz profil

Bardzo bobry

zobacz profil

Ciepła,spokojna osoba,merytoryczna umiejąca spokojnie wytłumaczyć rodzicom o co chodzi,komunikatywna.

zobacz profil