Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. anestezjolog 11 lata temu

    Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

Aktualne miejsce pracy


Ks.Prymasa Augusta Hlonda 2, lok U8, 02-972 Warszawa
Dane kontaktowe
Godziny przyjęć
pn. 9:00 - 16:00
wt. 9:00 - 16:00
czw. 9:00 - 19:00

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Gentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.

zobacz profil

Merytoryczna,konkretna,pomoże jak potrzeba,

zobacz profil

Już jako solidna i zdolna studentka oraz bardzo dobra koleżanka zapowiadała się na wspaniałego lekarza . Tak się stało !

zobacz profil