Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2005

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

WSPANIAŁA PANI DOKTOR-POD KAZDYM WZGLĘDEM , JAK RÓWNIEŻ NIEUSTANNIE DOSZKALAJĄCA SIĘ !!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie ...

zobacz profil

Lekarz o szerokich zainteresowaniach. Dobry kontakt z młodzieżą. Jest bardzo dobrym trenerem zarówno w sportach wodnych (nurkowanie), jak i zimowyc...

zobacz profil

Wspaniały Lekarz. wystarczy przeczytać oceny w Internecie: ABC Znany lekarz itp.

zobacz profil