Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2005

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Rzeczowy, dokładny.

zobacz profil

Świetny neurolog dziecięcy

zobacz profil

Świetny dermatolog. Konkretny lekarz. Lubiana i szanowana przez pacjentów. Polecam zwłaszcza pod kątem kontroli znamion i dermoskopowej diagnostyki...

zobacz profil