Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dermatolog z dobrego ośrodka, z wieloletnim doświadczeniem, obecnie dodatkowo zrobiła specjalizację z alergologii. Godna polecenia.

zobacz profil

Dobra specjalistka to mało powiedziane....Doskonała!;-))))) Perfekcyjna i kompetentna!;-))))

zobacz profil

Bardzo wnikliwa i mądra dermatolog, a przy tym empatyczna.

zobacz profil