Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2010

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Bardzo dobry onkolog kliniczny

zobacz profil

super kardiolog, polecam i sam kiedyś skorzystam

zobacz profil