Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

kierownik, lekarz specjalista
Aleja Jana Pawła II 24, 43-100 Tychy
Dane kontaktowe

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Wzór do naśladowania!! Dziękuje za wspolna prace i nauke oraz nowe podejscie do interpretacji ciekawych przypadkow klinicznych w neurologii.

zobacz profil

Dobry lekarz i dobry człowiek :)

zobacz profil