Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty

zobacz profil

bardzo dobra lekarz zarowno dzieci jak i doroslych

zobacz profil

wspaniały neurochirurg, cierpliwy do granic,doskonały operator PRZYSTOJNY

zobacz profil