Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. chirurg 9 lata temu

    Wspaniały diagnosta, wspaniały chirurg, wspaniały proktolog, wspaniały człowiek

  • Lek.
    Lek. pediatra, specjalista medycyny rodzinnej 6 lata temu

    bardzo dobra komunikacja z pacjentem,uczciwosc ,nie wspomne tu o merytoryce-bo tylko moge zgodzic sie z przedmowca. Wspanaiały chirurg,diagnosta i człowiek,POLECAM.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry dermatolog, ogromne doświadczenie kliniczne

zobacz profil

Najwspanialszy kardiolog jakiego znam.

zobacz profil