Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. chirurg 9 lata temu

    Wspaniały diagnosta, wspaniały chirurg, wspaniały proktolog, wspaniały człowiek

  • Lek.
    Lek. pediatra, specjalista medycyny rodzinnej 6 lata temu

    bardzo dobra komunikacja z pacjentem,uczciwosc ,nie wspomne tu o merytoryce-bo tylko moge zgodzic sie z przedmowca. Wspanaiały chirurg,diagnosta i człowiek,POLECAM.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry i sprawny lekarz dentysta. Podoba mi się zwłaszcza szybkość i sprawność działania, nie ma zmarnowanej ani jednej sekundy w czasie wizy...

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista. Zaanagażowana w indywidualne podejście w proces terapeutyczny pacjentów którymi się opiekuje. Inteligenta, uśmiechnięta i...

zobacz profil