Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. diabetolog, endokrynolog, internista 9 lata temu

    Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Doskonały specjalista, które swoje umiejętności praktyczne zdobył pracując i robiąc trzy specjalizacje w Irlandii, UK oraz USA, gdzie pracował 11 l...

zobacz profil

Świetny lekarz i dydaktyk;-))))) BARDZO LOGICZNY I DOWCIPNY!!!;-)))))

zobacz profil

Rzeczowy, dokładny.

zobacz profil