Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. diabetolog, endokrynolog, internista 9 lata temu

    Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Rewelacyjny fachowiec. Świetna orientacja w psychoterapii psychodynamicznej. Życzliwy i opanowany człowiek. Polecam.

zobacz profil

Wiedza, doświadczenie, troska o pacjenta.

zobacz profil

Swietny lekarz, olbrzymia wiedza i doswiadczenie. Z poswieceniem pomaga pacjentom.

zobacz profil