Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. diabetolog, endokrynolog, internista 9 lata temu

    Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny klinicysta, bardzo wprawny w diagnostycznej i zabiegowej endoskopii przewodu pokarmowego, w tym także w ECPW, papillotomii, protezowaniu d...

zobacz profil

Dokładna, kompetentna i empatyczna!

zobacz profil

Pan Doktor pomógł mojemu Bartkowi nareszcie wygrzebać się z alergii bo leczyłam syna u 2 lekarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i chodziłam ...

zobacz profil