Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. diabetolog, endokrynolog, internista 9 lata temu

    Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

miła,kompetentna lekarka,polecam

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz medycyny paliatywnej, świetnie zna się na leczeniu bólu i terapii paliatywnej.

zobacz profil

Pan Doktor pomógł mojemu Bartkowi nareszcie wygrzebać się z alergii bo leczyłam syna u 2 lekarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i chodziłam ...

zobacz profil