Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.
zobacz profilWspaniały człowiek i lekarz teraz już takich prawie nie ma.
zobacz profilDoskonały ginekolog. Dokładny, konkretny, z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą. Polecam!
zobacz profilMiły, kompetentny oraz bardzo rzetelny Pan Doktor. Z czystym sumieniem polecam!