Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. diabetolog, endokrynolog, internista 9 lata temu

    Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniały człowiek i lekarz teraz już takich prawie nie ma.

zobacz profil

Doskonały ginekolog. Dokładny, konkretny, z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą. Polecam!

zobacz profil

Miły, kompetentny oraz bardzo rzetelny Pan Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

zobacz profil