bardzo miła Pani Doktor. Polecam

zobacz profilJest profesjonalistą
zobacz profilDoskonały fachowiec, o bardzo wysokiej kulturze osobistej! Jest to to odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu, co niestety nadal jest rzadkością!
zobacz profilPerfekcyjna specjalistka !;-))))))