Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2004

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znam Panią doktor Jolę od jej stażu podyplomowego . Przez wiele lat pracowaliśmy w jednym oddziale . Z przyjemnością mogę powiedzieć , że rzadko sp...

zobacz profil

Doskonały kontakt, profesjonalizm, dokładność. Badanie sprawne, bezbolesne. Polecam!

zobacz profil