Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Sympatyczna Pani Doktor, skoncentrowana na pacjencie, o wyjątkowym podejściu do dzieci.

zobacz profil

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta i jego problem, duża wiedza i przyjazny kontakt z chorym

zobacz profil

wszechstronna wiedza, wieloletnie doświadczenie, cierpliwość i życzliwość dla pacjentów.

zobacz profil