Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

dobry diagnosta i terapeuta

zobacz profil

Bardzo dobry, dokładny i ciągle poszerzający swoją wiedzę lekarz. Prawdziwy pasjonat swojej specjalizacji. Gorąco polecam!

zobacz profil

polecam zwłaszcza do leczenia endodontycznego.

zobacz profil