Ogólna opinia o lekarzu

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • Studia podyplomowe, Medycyna Bólu, UJ w Krakowie

Egzaminy specjalizacyjne

  • Anestezjologia i intensywna terapia. Rok ukończenia: 2009.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2001

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Duże doświadczenie, dobre relacje z chorym.

zobacz profil

Wszechstronny stomatolog. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Plan leczenia. Korekta zgryzu. Endodoncja. Protetyka. Stomatologia estetyczna.

zobacz profil

Lekarz bardzo sumienny z dużym doświadczeniem w AIT - swoistej ( odczulanie )

zobacz profil