Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy


Ignacego Paderewskiego 2, 39-200 Dębica
Dane kontaktowe

Ukończone uczelnie

UML  Lublin
Uniwersytet Medyczny w LublinieRok ukończenia: 1979

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wszechstronny stomatolog. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Plan leczenia. Korekta zgryzu. Endodoncja. Protetyka. Stomatologia estetyczna.

zobacz profil

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

Ceniony przez Kolegów, chwalony przez Pacjentki

zobacz profil