Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. alergolog, pediatra 8 lata temu

    Bardzo dobry specjalista , przyjmuje dzieci i dorosłych w ramach kontraktu NFZ , ale również prywatnie i Allianz, duże doświadczenie i wiedza na bieżąco , pozytywna opinia ze strony pacjentów i innych lekarzy

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Lekarz z pasją. Z empatią podchodzący do pacjenta Bardzo uprzejmy, profesjonalny i taktowny.

zobacz profil

Odpowiedzialny, wykwalifikowany lekarz.

zobacz profil