Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. alergolog, pediatra 8 lata temu

    Bardzo dobry specjalista , przyjmuje dzieci i dorosłych w ramach kontraktu NFZ , ale również prywatnie i Allianz, duże doświadczenie i wiedza na bieżąco , pozytywna opinia ze strony pacjentów i innych lekarzy

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Byłam niedawno operowana, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra opieka i warunki.

zobacz profil

godny zaufania, rzetelny, profesjonalny

zobacz profil

Świetny neurolog dziecięcy

zobacz profil