Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2015

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Fantastyczny człowiek i lekarz. Skrupulatna, profesjonalna, świetnie umiejąca rozplanować i wykonać prace ortodontyczne.

zobacz profil

Uprzejma, miła i kompetentna koleżanka. Szczerze polecam.

zobacz profil