Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2015

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Cierpliwy i życzliwy, dobry kontakt z pacjentem. Skuteczne leczenie.

zobacz profil

Bardzo dobry onkolog kliniczny

zobacz profil

Pani Doktor jest bardzo merytoryczna i skrupulatna. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Wszyscy skierowani przeze mnie pacjenci byli zachwyceni.

zobacz profil