Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

Lekarka dokładnie zbierająca wywiad, dokładnie badająca pacjenta i potrafiąca wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

zobacz profil

świetny psychiatra,znakomite podejście do pacjentów

zobacz profil