Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profilŚwietny specjalista i bardzo dobry operator z zaangażowaniem zajmujący się swoimi pacjentami.
zobacz profilświetny psychiatra,znakomite podejście do pacjentów
zobacz profilSolidna, przemiła, z dużą empatią. Swietnie przygotowana merytorycznie - pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM.