Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, specjalista medycyny ratunkowej, specjalista medycyny rodzinnej 10 lata temu

    Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Cześć Jurek! Pamiętam Cię.Byłeś najlepszym studentem na roku. Pozdrawiam Cię

zobacz profil

Bardzo dobry hematolog

zobacz profil

Znakomity pediatra.ogromna wiedza, doświadczenie i bardzo dobry prawy człowiek.

zobacz profil