Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profilCześć Jurek! Pamiętam Cię.Byłeś najlepszym studentem na roku. Pozdrawiam Cię
zobacz profilBardzo dobry hematolog
zobacz profilZnakomity pediatra.ogromna wiedza, doświadczenie i bardzo dobry prawy człowiek.