Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, specjalista medycyny ratunkowej, specjalista medycyny rodzinnej 10 lata temu

    Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry doktor

zobacz profil

bardzo dobry specjalista zarowno dla doroslych jak i dzieci

zobacz profil

Znam go jeszcze z ławy szkolnej. Od zawsze solidny, prawy i mądry człowiek.

zobacz profil