Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profilBardzo dobry doktor
zobacz profilbardzo dobry specjalista zarowno dla doroslych jak i dzieci
zobacz profilZnam go jeszcze z ławy szkolnej. Od zawsze solidny, prawy i mądry człowiek.