Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, specjalista medycyny ratunkowej, specjalista medycyny rodzinnej 10 lata temu

    Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Doskonały radiolog interwencyjnym z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

zobacz profil

Dobra diagnostka, cierpliwa lekarka, skutecznie rozpoznaje i leczy. Pzyjmuje w NZOZ Aurum, ul. Nowogrodzka 84/86 w Warszawie, www:/nzoz-aurum.pl; t...

zobacz profil

Ponawiam moją opinię -świetny chirurg, ciepły, pogodny, cierpliwy. Bardzo dba o Pacjentów oraz o Kolegów Lekarzy, szczególnie o starszych !! Został...

zobacz profil