Zarejestrowany w: OIL w Opolu
Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.
Pani doktor perfekcyjnie dobrała leki i uporała się z długoletnim nadciśnieniem u mojej mamy:)
Wiedza, dociekliwość,sumienność