
zobacz profilPolecam , merytorycznie bez zarzutu, dobry diagnosta i operator interesuje się chorym w trakcie i po leczeniu.
zobacz profilByłam niedawno operowana, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra opieka i warunki.
zobacz profilPani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.