Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2010

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Lekarz z pasją. Z empatią podchodzący do pacjenta Bardzo uprzejmy, profesjonalny i taktowny.

zobacz profil

Świetny Internista Pacjenci chwalą Ja Też

zobacz profil

solidny, profesjonalny

zobacz profil