Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1979

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Wspaniały specjalista i człowiek. Polecam.

zobacz profil

Miły, kompetentny oraz bardzo rzetelny Pan Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

zobacz profil