Opinie

  • Lek.
    Lek. pediatra, specjalista medycyny rodzinnej 9 lata temu

    Mądry ,ciepły i dobry młody człowiek i kolega sprawdza się doskonale w medycynie "ratunkowo -npl-owskiej" i w ginekologii na każdej linii.

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2013

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Perfekcyjna specjalistka !;-))))))

zobacz profil

Świetny fachowiec, bardzo rzetelnie i sumiennie wykonuje swoje obowiązki, nawiązuje bardzo dobre relacje zarówno z chorymi dziećmi jak i z ich rodz...

zobacz profil

dobry diagnosta i terapeuta

zobacz profil