Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Solidna, przemiła, z dużą empatią. Swietnie przygotowana merytorycznie - pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM.

zobacz profil

Świetny endokrynolog i dużej klasy człowiek. Kompetentna i rzetelna.

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz z duzym doświadzeniem i podejściem do tzw trudnych pacjentów. Polecam z czystym sercem.....

zobacz profil