Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 2009

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Gorąco polecam.

zobacz profil

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

dobry lekarz

zobacz profil