Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

Dr n. med. specjalista pediatrii i gastroenterologii dziecięcej, gastroenterolog

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniały fachowiec, cały czas podnoszący swoje kwalifikacje i umiejętności w małoinwazyjnym leczeniu bólu.

zobacz profil

Bardzo dobry pediatra z dużym doświadczeniem klinicznym ( Klinika Dziecięca-nefrologia dziecięca. Szpital Dziecięcy o profilu pulmonologicznym)

zobacz profil

Tylko lekarz pracujący w szpitalu jest godny polecenia

zobacz profil