
zobacz profilWspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.
zobacz profilSympatyczna Pani Doktor, skoncentrowana na pacjencie, o wyjątkowym podejściu do dzieci.
zobacz profilLekarz z dużym doświadczeniem,solidna,miła,cierpliwa,z dużą wiedzą uzupełnianą częstymi szkoleniami,lubiana przez pacjentów